Ana sayfa TEKNOLOJİ Blizzard, Diablo II oyununu yeniden düzenliyor

Blizzard, Diablo II oyununu yeniden düzenliyor

130
0
Blizzard, Diablo II oyununu yeniden düzenliyor
Blizzard, Diablo II oyununu yeniden düzenliyor

Diablo II oyunu, büyük bir revizyon geçiriyor. İnternete sızan birkaç haberden sonra Blizzard, Diablo II Resurrected’ı Blizzcon 2021’in yalnızca çevrimiçi sürümünde resmen duyurdu. 2000 yılında ilk kez piyasaya sürülen oyunun yeni sürümü bu yıl PC, Switch, PS4, PS5 ve Xbox’ta piyasaya sürülecek. Oyun, PC ve konsol arasında çapraz ilerleme ile desteği sunuyor. HD remaster hem temel oyunu hem de eklemesi olan Lord of Destruction’ı içerecek.

Revizyon PC ve konsol için hem orijinal aksiyon oyununu hem de mükemmel Lord of Destruction sürümünü dahil ettiğini belirtti. Modern render ve aydınlatma teknolojilerinden yararlanmak için grafikleri güncellemenin yanı sıra Blizzard, Diablo II’nin 27 dakikalık çekim için sinematik çekimini modernize ettiğini söyledi. D2‘nin beş perdelik hikayesini yedi kişiye kadar başka insanlarla oynayabileceksiniz.

Daha büyük yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve kahramanlarınız arasında eşya aktarmak gibi şeylere duyulmaması, deneyimi 20 yıl öncesine göre daha keyifli hale getirmek için getiriyor. Blizzard, Diablo II: Resurrected’ı PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S ve Nintendo Switch’te yayınlayacağını duyurdu. Oyun bugünden itibaren 40 $ ‘a (yaklaşık olarak 278 Türk Lirasi) ön sipariş olarak sipariş edilebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here