Ana sayfa Gündem Vedat Muriqi, Lazio’da kalmak istediğini söyleyip G.Saray’ı reddetti

Vedat Muriqi, Lazio’da kalmak istediğini söyleyip G.Saray’ı reddetti

107
0
Vedat Muriqi, Lazio'da kalmak istediğini söyleyip G.Saray'ı reddetti
Vedat Muriqi, Lazio'da kalmak istediğini söyleyip G.Saray'ı reddetti

Galatasaray devre arasında forvet bölgesine hata yapmaksızın nokta atışı bir forvet istiyor. İddialar arasında Vedat Muriqi de var.

Vedat Muriqi’yi ikna etmek için Galatasaray iki koldan birden çalışıyor. Bir yandan Terim’in İtalya’dan yakından tanıdığı menajer Federico Pastorello üzerinden, bir yandan da idari menajer Hakan Balta üzerinden golcü oyuncu ikna edilmeye çalışılıyor. Ancak henüz olumlu dönüş alınamadı. Muriqi, Hakan Balta’ya, İtalya’da kalmak istediğini ve bu kadar çabuk vazgeçmeyi düşünmediğini söyledi.

LAZIO DA OLUMSUZ

Lazio da Vedat Muriqi’yi bırakmayı çok düşünmüyor. İtalyan yöneticiler, Pastorello’ya, Vedat için ciddi bir bonservis bedeli ödediklerini, 6 ayda vazgeçerlerse taraftarlardan büyük tepki alacaklarını anlattı. Ayrıca Muriqi’nin ayrılmasının o kalibrede ve değerde bir forvet oyuncusu almaları için zorunluluk doğuracağından bahsettiler

Muriqi, İtalya’da beklentilerin altında kaldı. Sadece 7 maçta Lazio forması giyebilen Kosovalı futbolcu henüz gol atamadı.

(Takvim)

Vedat Muriqi, Lazio'da kalmak istediğini söyleyip G.Saray'ı reddettiÖnceki makaleSultanbeyli’deki kadın cinayetinden çok tuhaf detaylar! Öldürdüğü 3. eşiymiş, üçünün de adı aynı
Sonraki makaleCumhurbaşkanı Erdoğan, Oğuzhan Asiltürk ile görüşmesine ilişkin bilgi verdi: İttifak meselesini konuştuk

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here