Ana sayfa Gündem Volkswagen’den Apple itirafı: Rakiplerimizden daha büyük zorluk çıkaracak

Volkswagen’den Apple itirafı: Rakiplerimizden daha büyük zorluk çıkaracak

101
0
Volkswagen'den Apple itirafı: Rakiplerimizden daha büyük zorluk çıkaracak
Volkswagen'den Apple itirafı: Rakiplerimizden daha büyük zorluk çıkaracak

Diess, profesyonel iletişim ağı LinkedIn’de, akıllı telefon üreticisi Apple’ın tüketiciler için 2024’e kadar otonom araç geliştireceğine yönelik haberlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“YENİ BECERİLER GETİRECEK YENİ RAKİPLER BEKLİYORUZ”

Apple’ın otonom araç sektörüne girişinin, otomobil sektöründe geleneksel rakiplerden daha büyük zorluk oluşturacağını belirten Diess, “Sektörümüzdeki değişimi kesinlikle hızlandıracak ve yeni beceriler getirecek yeni rakipler bekliyoruz. İnanılmaz değerleme ve kaynaklara hemen hemen sınırsız erişim, bizde büyük saygı uyandırıyor.” ifadelerini kullandı.

APPLE’IN HEDEFİ 2024

Uluslararası basında, Apple’ın, tüketiciler için otonom araç geliştirmeyi ve üretime başlamak için 2024’ü hedeflediğine yönelik haberler yer alırken, şirketin bir dizi eski Tesla yöneticisini işe alarak enerji paketlerinin maliyetini düşürebilecek ve otomobil menzilini genişletebilecek kendi batarya teknolojisini geliştirmekte olduğu iddia edilmişti.

Volkswagen'den Apple itirafı: Rakiplerimizden daha büyük zorluk çıkaracakÖnceki makaleKoronanın 17 farklı mutasyonuna rastlanan Almanya’da cansız bedenler krematoryumda yakılmaya başlandı
Sonraki makaleGalatasaray’da sakatlığını atlatan Falcao takımla birlikte çalıştı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here