Ana sayfa Gündem Türk YouTuber Okan Sarıoğlu Kimdir?

Türk YouTuber Okan Sarıoğlu Kimdir?

Okan Sarıoğlu sosyal medya dünyasında özellikle youtube kanalındaki paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

86
0

Okan Sarıoğlu sosyal medya dünyasında özellikle youtube kanalındaki paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Sarıoğlu hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 yılının Nisan ayında Bursa’da dünyaya gelen Okan Sarıoğlu’nun boyu 1.72, kilosu 75, burcu ise Koç’tur.

YouTuber, TikToker ve sosyal medya fenomeni. YouTube ve sosyal medyaya ilk adımlarını bilgisayar ve oyunları incelemesiyle atmıştır.

Eğlence, komedi, şaka ve korku içerikli parodi videoları ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Sosyal medyadaki ilk zamanlarında çizgi filmler ile alakalı inceleme videoları yapmıştır. Sonrasında ise kurgusal korku videoları ile daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamış ve oldukça ilgi çekmiştir. İnternetteki korkunç ve esrarengiz deneyleri (challenge’ları) gerçek hayatta denemektedir.

Okan Sarıoğlu sadece Türkiye’den değil; Azerbaycan, Almanya, Bulgaristan ve Fransa’da da oldukça tanınan biridir. Yeni başlayan birçok içerik üreticiye de ilham kaynağı olmaktadır. Genç yaşlarda olmasına rağmen; sosyal medyada 200 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Önceki makaleFenerbahçe, Max Kruse’ye 3.75 milyon euro tazminat ödeyecek
Sonraki makaleTBMM Başkanı Şentop’tan yeni yıl mesajı: 2020’nin zorluklarının 2021’de geçeceğini ümit ediyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here