Ana sayfa Gündem Son dakika! Bahçeli: Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır

Son dakika! Bahçeli: Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır

177
0
Son dakika! Bahçeli: Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır
Son dakika! Bahçeli: Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır

Türk Tabipler Birliği (TTB), artan koronavirüs vakalarına dikkat çekmek ve yaşamını yitiren sağlık çalışanlarını anmak amacıyla tüm sağlık çalışanlarını bir hafta boyunca yapacakları eylemlere katılmaya çağırmıştı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Tabipler Birliği’nin “siyah kurdele” kararına tepki gösterdi.

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Ülkemizin yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadelesini kösteklemek isteyen, vatandaşlarımızla birlikte sağlık çalışanlarımızı telaş ve paniğe sürüklemek amacı taşıyan kötü niyetli bir kampanya devamlı mesafe almaktadır. Bunu görüyoruz, karanlık emel sahiplerini biliyoruz.

“BU TEŞEBBÜS ZEHİRLİ VE ZİLLET BİR KOMPLODUR”

Türk Tabipler Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış! Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur.

Siyah kurdele takınca ne olacak? KOVİD-19 hastalığından tedavi gören insanlarımıza ne diyecekler? Bu kapsamda vefat eden kardeşlerimizin ailelerine ne anlatacaklar? Birlikten ziyade illete dönen tabipliğin yüz karaları nereye ulaşmayı hedefliyorlar?

“TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ KORONA KADAR TEHLİKELİ”

Siyah kurdele takan-takmayan ayırımı hastanelerde vasat bulursa muhtemel gelişmeler hakkında bir fikri olan var mıdır? Türk Tabipler Birliği korona kadar tehlikelidir,tehdit saçmaktadır. Üstelik, hükümete yönelik “Yönetemiyorsunuz, ölüyor, tükeniyoruz” eylemi haince bir tertiptir.

“DERHAL VE GECİKMEKSİZİN KAPATILMALI”

Çağrım şudur: Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır.

Virüsle mücadeleye hesapsız ve art niyetsiz devam eden vatansever bilim insanlarımızdan oluşacak bir müteşebbis heyet kurulmalı, rezaletin, hıyanetin ve Türkiye husumetinin kara sayfası kapatılmalıdır. Artık Türk Tabipler Birliği’ne sabır ve tahammül gösterilmesi imkânsızdır.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Önceki makale16 Eylül Türkiye koronavirüs tablosu! Bakan Koca son durumu açıkladı
Sonraki makaleŞaşkına çeviren olay! Tarlanın ortasına çadır kurup kumar oynadılar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here