Serkan Türker Kimdir?

Serkan Türker Kimdir?

ABONE OL
19 Ocak 2021 10:59
Serkan Türker Kimdir?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Serkan Türker, 1981 Yılında Trabzon’un şirin ilçesi Çaykara’da dünyaya geldi. Müzikle olan hikayesi babasının ona karne hediyesi olarak aldığı küçük bir org ile başladı. Daha ilkokul çağlarında müzikle tanışan Serkan Türker,  bu yıllarda eğitim hayatına devam ederken müziğe olan tutkusu daha da artıyordu. Profesyonel sahne hayatına 17 yaşında başlayan müzisyen, 2001 yılında vatani görevini yapmak üzere Ankara’ya gitti.. Burada birçok çalışmalara katıldı. 2003 yılında vatani görevini tamamlayıp İstanbul’a döndükten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde eğitim hayatına devam etti. Bu dönemde Microsoft’un bünyesinde açmış olduğu sınavlarda üstün başarı göstererek “Microsoft Systems Engineer” ünvanını almaya hak kazandı. Aynı zamanda Türkiye Su Altı Sporları Federasyonuna kayıtlı dalgıçlık sertifikasını aldı. Sonrasında sahne çalışmalarını bir süre askıya alarak stüdyo çalışmalarına start verdi.. 2003 yılından bu yana müziğin mutfağında yer alan Serkan Türker, birçok albüme gerek müzik yönetmeni gerekse aranjör olarak katkıda bulunmuş ve hala devam etmektedir…

Birlikte çalışma fırsatı bulduğu isimler arasında.. Sinan Yılmaz, PAU, Lal Sönmez, Ufuk Özel, Ramazan Küçük, Serkan Aydın, Buğrahan Denizoglu, Nevin Korkmaz, Adnan Yılmaz, Özgür Alter, Deniz Gencay, Ersan Er, Doğuş, Hasan Yılmaz, Atalay, Zafer Karahan, Gizem Kara, Aykut Özer, Tuğba Özay, Yunus Bülbül, Ankaralı Coşkun, Yusuf Çakır ve birçok isim yer alıyor..

Instagram: www.instagram.com/serkanturkerr
Facebook: www.facebook.com/serkanturkerr
Twitter: www.twitter.com/serkanturkerr

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.