Ana sayfa Gündem Mustafa Cengiz’den Fatih Terim için ayrılık sözleri: Herhangi bir sorun yok, devam...

Mustafa Cengiz’den Fatih Terim için ayrılık sözleri: Herhangi bir sorun yok, devam ediyoruz

109
0
Mustafa Cengiz'den Fatih Terim için ayrılık sözleri: Herhangi bir sorun yok, devam ediyoruz
Mustafa Cengiz'den Fatih Terim için ayrılık sözleri: Herhangi bir sorun yok, devam ediyoruz

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı kulübün gündemindeki konularla ilgili olarak canlı yayında açıklama yaptı. Galatasaray Başkanı Fatih Terim hakkında, “Futbolcularımız da hocamız da Beşiktaş derbisinde ölümüne oynayacak. Hocamızın da az önce söylediği gibi futbolcularımızın hepsine güveniyoruz” diyerek Fatih Terim ile yola devam edileceğini açıkladı.

İşte Cengiz’in Terim’le ilgili yaptığı açıklamalar;

“Hocamızla bir haftadır görüşemedik, yoğun trafik var. ‘Ya hocam neden yalnız hissediyorsun?’ dedim. ‘Sinirlendim, o an öyle hissettim’ dedi. Allah, hocamdan bu yaşta bu sinerjiyi, bu gücü eksiltmesin. Bu yaşta kenarda çıldırıyor, yağmuru ve karı yiyor. Bu sadece parayla olacak iş değil. Hocamıza hak verdik, bazen hak vermiyoruz. İki medeni insan gibi konuşuyoruz. Bizim bir derdimiz yok, hoca konuşulabilir ve anlaşılabilir bir insan. 1 saat konuştuk, siz olmasanız 1 saat daha konuşurduk.”

“BİZ MEDYA ÜZERİNDE TARTIŞMAYIZ”

Kavgalıydık da barıştık gibi bir şey yok. Hocamla medya önünde tartışmam. Ben sadece güzellik konuşurum. Hocam da söyler, ben de söylerim. İkimiz de aynı güney karakterine sahibiz. Lafımı kimseden esirgemem, kimseden çekinmem. Hocamdan çekinmem, hocam da çekinmez. Medya üzerinden tartışmayız. Hocamın söylediği şeyler çok başka. Bir sorun yok. Eğer kavga izlemek için çekirdek aldılarsa, Netflix izlerken kullanırlar.

“33 SENE KALSAM, 33 SENE FATİH TERİM’LE DEVAM EDERİM”

Fatih Terim’in sözleşmesinin devam ettiğini belirten Galatasaray Başkanı, “33 sene de kalsam, 33 sene Fatih Terim ile devam ederim. Fatih Terim’in sözleşmesi Mayıs’ta bitmiyor. Terim’in sözleşmesi yönetim iptal ederse biter. 2+3 yaptık. Opsiyon devam ediyor. Kira kontratı yaptıysanız, bilirsiniz. Hocam da istedi, bu sözleşmeyi beraber yaptık. Biz girmeyiz, olmayız ve onlar hocamla görüşsün diye. Otomatik kalkmıyor. Hocamın onu demesi serzeniş, adrenalin. Bu normal, kavgada yumruk saymam. Hocamla devam ederim. 33 sene kalsam, hocamla devam ederim. Hocamın, Galatasaray’a verdiklerini inkar eden çarpılır” ifadelerini kullandı.

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim için ayrılık sözleri: Herhangi bir sorun yok, devam ediyoruzÖnceki makale929 liralık eşofman altı sosyal medyada tepki çekti
Sonraki makaleMerkez Bankası rezervleri bir haftada 642 milyon dolar azaldı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here