Ana sayfa Gündem Erkek Bileklikleri

Erkek Bileklikleri

Sade bir şıklık yakalamak isteyen erkekler, sportif kıyafetlerini şık bileklikler ile süslüyor.

111
0

Sade bir şıklık yakalamak isteyen erkekler, sportif kıyafetlerini şık bileklikler ile süslüyor. Günümüzde erkek bileklikleri, çok fazla kullanılır hale geldi. Bunun nedeniyse, artık çok farklı ve güzel duran bileklik modellerinin üretilmesidir. Birçok seçeneğinizin olduğu modeller arasından seçim yaparken, kullanacağınız alanı da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Ofis şıklığı yakalamak isteyenler metal bileklikleri tercih ederken, daha spor kıyafetler giyen kişiler deri bileklikler tercih ediyor. Uğurlu taşlarınızla yapılmış olan bileklikleri de tercih edebilirsiniz.

Deri bileklik özellikle genç erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Bunun nedeniyse derinin hem kemerlerde hem cüzdanlarda kullanılmasıdır. Bu sayede VeTesbih sitesinden seçeceğiniz bileklikler ve diğer aksesuarlarınız uyum sağlayacaktır. Kalın şeritli deri bileklikler kullanabileceğiniz gibi, çoklu tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Bileklik Modelleri

Erkek bileklik fiyatları, modellerine göre değişebilir. Deri bileklikler, modellerine göre farklı fiyatlarda sunulurlar. Örneğin geniş deri erkek bileklikleri ince olanlardan daha yüksek fiyatlıdır. Kot pantolon ile güzel duran kalın deri bileklik modelleri, üzeri işlemeli veya metal aksesuarlı olarak da yapılabiliyor.

Gümüş bileklikler de iyi bir tercih olabilir. Hat sanatı işlemeli veya kelepçe şeklinde olan modellerinden tarzınıza ve zevkinize uygun olarak seçerek, tarzınıza tarz katabilirsiniz. Gravür desenli gümüş bileklikler, doğal ametist bileklikler, damla kehribar bileklikler ve diğer doğal taşlarla elde edilen modeller gibi birçok farklı seçenekler vardır. Bunların arasından kaliteli bileklik edinmek için VeTesbih sitesini ziyaret edebilir ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

 

Önceki makaleElazığ’da 4.1 büyüklüğünde deprem
Sonraki makaleSon 10 maçta 1 galibiyet alan İngiliz devi Arsenal, zor günler geçiriyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here