Ana sayfa Gündem Bitkisel hayata girdiği söylenen müzisyen Engin Nurşani’nin eşi, iddialara yanıt verdi

Bitkisel hayata girdiği söylenen müzisyen Engin Nurşani’nin eşi, iddialara yanıt verdi

313
0
Bitkisel hayata girdiği söylenen müzisyen Engin Nurşani'nin eşi, iddialara yanıt verdi
Bitkisel hayata girdiği söylenen müzisyen Engin Nurşani'nin eşi, iddialara yanıt verdi

Ramazan EĞRİ-Gamze ŞİMŞEK/ İstanbul DHA Hastanede bir süredir tedavi altında olan müzisyen Engin Nurşani’nin sağlık durumu hakkında eşi açıklama yaptı. Eşi, Dilek Nurşani, “11 gündür yoğun bakımda ama eşimin bilinci kapalı değil. Doktorları ile sürekli iletişim halindeyiz. Doktorlar bizden aldıkları bilgileri eşime söylüyorlar. Tepkisel ve işitme anlamında bir problemi yok. Akciğer enfeksiyonu için antibiyotik tedavisi devam ediyor. Eşim bitkisel hayatta değil, komada değil, eşim sabaha çıkmaz diye bir şey yok.” dedi.

Engin Nurşani, 2019 yılında gırtlak kanserine yakalanıp müzik kariyerine ara vermek zorunda kaldı. Üsküdar’da bulunan özel bir hastanede tedavi altına alındı. Nurşani, 11 gün önce akciğer enfeksiyonu nedeniyle yoğun bakıma alındı. Nurşani’nin bitkisel hayata girdiğine yönelik sosyal medyada yapılan paylaşımlar üzerine eşi Dilek, Engin Nurşani’nin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Dilek Nurşani ise, “Herhangi bir sorun yoktu tedavi süreci ile alakalı. Eşim 11 gündür yoğun bakımda ama eşimin bilinci kapalı değil. Doktorları ile sürekli iletişim halindeyiz. Doktorlar bizden aldıkları bilgileri eşime söylüyorlar. Tepkisel ve işitme anlamında bir problemi yok. Akciğer enfeksiyonu için antibiyotik tedavisi devam ediyor. Bu paylaşımları neden yaptıklarını bilmiyorum. Eşim bitkisel hayatta değil, komada değil, eşim sabaha çıkmaz diye bir şey yok. Bunlar asılsız haberler.” dedi.

Eşinden Engin Nurşani'nin sağlık durumu hakkında açıklama
Eşinden Engin Nurşani'nin sağlık durumu hakkında açıklamaÖnceki makaleSermiyan Midyat, ABD’deki korona gözlemlerini anlattı: Linç edileceğim ama Cumhurbaşkanı’mızın gösterdiği çaba takdire şayan
Sonraki makaleSinop’ta ağlara takılmaya başlayan kalkan balığının kilosu 200 lirayı buluyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here