Ana sayfa Gündem Beşiktaş, kar yağışı nedeniyle derbiye beyaz değil çubuklu forma ile çıkacak

Beşiktaş, kar yağışı nedeniyle derbiye beyaz değil çubuklu forma ile çıkacak

120
0
Beşiktaş, kar yağışı nedeniyle derbiye beyaz değil çubuklu forma ile çıkacak
Beşiktaş, kar yağışı nedeniyle derbiye beyaz değil çubuklu forma ile çıkacak

Süper Lig’in 19’uncu haftasında derbi maçta saat 19: 00’da Galatasaray’ı konuk edecek Beşiktaş, karşılaşmaya çubuklu forma ile çıkacak. Daha önce gerçekleştirdiği proje ile Galatasaray karşısında, üstünde taraftarlarının imzası bulunan beyaz formasıyla çıkmayı planlayan Beşiktaş’ın bu planı kar yağışına takıldı.

Karşılaşma öncesinde gerçekleştirilen toplantıda, beyaz formanın görüşü zorlaştırma riski taşıması gerekçesiyle, derbiye çubuklu forma ile çıkılma kararı alındı.

“İMZALI FORMANIN HANGİ MAÇTA GİYİLECEĞİ SONRA AÇIKLANACAK”

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Futbol Takımımızın bu akşam Vodafone Park’ta Galatasaray ile oynayacağı derbi maça, adidas ile birlikte hayata geçirdiğimiz “Beşiktaş Aşkına İmza At” projesi kapsamında üzerinde taraftarlarımızın imzalarının yer aldığı beyaz forma ile çıkması planlanmaktaydı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre, İstanbul’da bir süredir devam eden kar yağışının maç saatinde de etkisini göstermesi beklenmektedir. Galatasaray maçı için bu sabah Vodafone Park’ta gerçekleştirilen eşgüdüm toplantısında, kar yağışı göz önüne alınarak Futbol Takımımızın görüşü zorlaştırma riski bulunan beyaz forma yerine çubuklu forma ile sahada yer alması kararlaştırılmıştır. “Beşiktaş Aşkına İmza At” kampanyası neticesinde taraftarlarımızın imzaladığı beyaz formanın hangi maçta giyileceği ile ilgili duyurunun önümüzdeki günlerde iletişim kanallarımızdan yapılacağını ifade eder, kampanyaya katılan taraftarlarımıza göstermiş oldukları anlayış nedeniyle teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş, kar yağışı nedeniyle derbiye beyaz değil çubuklu forma ile çıkacakÖnceki makaleSon Dakika! Bartın’ın İnkumu açıklarında Rus bandıralı kuru yük gemisi battı
Sonraki makaleDiş Teli Fiyatları ve Tedavi Aşamaları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here