Ana sayfa GÜNDEM Şiddet uyguladığı eşini almaya giden damat, kayınbiraderleriyle kayınpederini vurdu

Şiddet uyguladığı eşini almaya giden damat, kayınbiraderleriyle kayınpederini vurdu

87
0
Şiddet uyguladığı eşini almaya giden damat, kayınbiraderleriyle kayınpederini vurdu
Şiddet uyguladığı eşini almaya giden damat, kayınbiraderleriyle kayınpederini vurdu

Korkunç olay, saat 00.30 sıralarında, merkez Meram ilçesi Uzunharmanlar Mahallesi Papatya Sokak’ta meydana geldi. İbrahim G., 2 çocuğunun annesi Ceren G.’yi, tartışmaları sonucu dövdü. Ceren G. de bunun üzerine babası Yücel U.’nun evine gitti.

EVE GERİ GÖTÜRMEK İSTEDİ

İbrahim G., bir süre sonra kardeşleri Hasan G. ve Cebrail G.’yi de yanına alıp, minibüsle kayınpederi Yücel U.’nun evine gidip, eşini alarak, evine geri götürmek istedi. Yücel U. ile oğulları Samet U. ve Hazar U. da Ceren G.’nin gitmesine izin vermedi.

TABANCAYLA ATEŞ ETTİLER

Bunun üzerine 3 kardeş, ailenin evine tabancayla ateş açıp, kaçtı. İbrahim U., kardeşleriyle birlikte yaklaşık 1 saat sonra yeniden kayınpederi Yücel U.’nun evine geldi. Kapıyı açan kayınpeder ve 2 oğlu, İbrahim G. ve kardeşlerinin silahlı saldırısına uğradı.

ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN YARALANDILAR

Açılan ateş sonucu Yücel U. ile oğulları Samet U. ve Hazar U., vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden mermilerle yaralandı. Yaralılar, ihbarla gelen sağlık görevlilerince ambulanslarla Konya Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, olay sonrası kaçan İbrahim G. ile kardeşleri Hasan G. ve Cebrail G.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Şiddet uyguladığı eşini almaya giden damat, kayınbiraderleriyle kayınpederini vurduBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here