Quadropak CMN Makine’den Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Mesaj
  • Mizrak Haber
  • Yaşam
  • Quadropak CMN Makine’den Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Mesaj

Quadropak CMN Makine’den Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Mesaj

ABONE OL
30 Ekim 2023 14:47
Quadropak CMN Makine’den Cumhuriyetimizin 100. Yılına Özel Mesaj
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıl dönümünde, Quadropak CMN Makine olarak bu anlamlı ve tarihi günün gururunu ve coşkusunu tüm Türkiye ile birlikte yaşıyoruz.

Bir asırlık süre zarfında, ülkemizin gösterdiği büyük başarılara, azme ve kararlılığa tanık olduk. CMN Makine olarak, endüstriyel makinelerde inovasyon ve kaliteye odaklanarak, ülkemizin sanayi alanındaki gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Cumhuriyetimizin kuruluş felsefesindeki bağımsızlık, özgürlük ve eşitlik ilkeleri, iş yapış biçimimizin de temel taşlarıdır. Bu özel günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, cumhuriyetimizin kuruluşunda emeği geçen tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında, CMN Makine olarak, ülkemizin sanayi ve teknoloji alanında daha da ileriye gitmesi için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Bu özel günün tüm ulusumuza barış, huzur ve refah getirmesini dileriz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.