Ana sayfa TEKNOLOJİ Raymond Weil Freelancer Saat Koleksiyonu ile Babalar Günü’nde İkonik Şıklık

Raymond Weil Freelancer Saat Koleksiyonu ile Babalar Günü’nde İkonik Şıklık

161
0

İsviçre’nin ünlü markası Raymond Weil’in, dünyanın en büyük saat montajcısı Sellita işbirliğiyle ürettiği markanın amiral gemisi “Freelancer” saat koleksiyonları arasından seçeceğiniz ikonik şıklıkla Babalar Günü’nü unutulmaz kılın.

Raymond Weil’in yarım asıra dayanan tarihini ve sektöre getirdiği özgür ruhlu bakışını simgeleyen “Freelancer” saat koleksiyonlarında yer alan ”Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” ile koleksiyona yeni eklenen, geleneksel İsviçre saatlerini bambaşka bir tarzla yeniden yorumlayan göz alıcı yeşil kadran tasarımlı “Freelancer Calibre RW1212 Green” ile babanızın stilinde fark yaratın.

Kalite, uzmanlık ve işçiliğin sanata dönüştüğü Raymond Weil Freelancer koleksiyonu arasında yer alan saat altı yönünde açık kadranları ve ince işçiliğiyle detaylarda fark yaratan “Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” ile “Freelancer Calibre RW1212 Green” tasarımlarından seçeceğiniz size özel saat ile babanızı özel hissettirin.

Çelik üzerine titanyum PVD kaplaması, 42 mm çelik kasası, siyah kauçuk bileziği ile “Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” klasik ve spor şıklığı bir arada sunuyor.

Sofistike yeşil kadranıyla markanın sıra dışı ruhunu yansıtan “Freelancer Calibre RW1212 Green”, çelik üzerine titanyum PVD kaplaması, 42 mm çelik kasası, çelik bilezik ve tekstilkayış alternatifleriyle tüm saat tutkunu erkeklerin dikkatini çekiyor.

Saat dünyasının en çok satan saatleri arasında yer alan Raymond Weil Freelancer koleksiyonundan “Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” ve ”Freelancer Calibre RW1212 Green” saatlerini Günsal Saat resmi satış noktalarında bulabilirsiniz.

Raymond Weil “Freelancer Calibre RW1212 Titanyum” ve ”Freelancer Calibre RW1212 Green” saatleri 2 sene uluslararası garantiye ek olarak 1 sene daha garanti süresine sahiptir.

Ürün Bilgisi: Erkek / Raymond Weil Calibre RW1212 Titanyum: 17.000 TL

Raymond Weil Freelancer Calibre RW1212 Green: 17.000 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here