Doğan Cem Kim Tarafından Keşfedildi?

Doğan Cem Kim Tarafından Keşfedildi?

ABONE OL
3 Mart 2022 15:37
Doğan Cem Kim Tarafından Keşfedildi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sesini ilk duyurduğu andan itibaren büyük bir ilgi gören Doğan Cem, küçük yaşlardan beri müzikle büyümesi ile usta bir sanatçı olmak için en doğu adaylardan birisi olduğunu gösteriyor. Geçmişi ve müziğe ilgisi hakkında açıklamalar yapan genç isim, bu noktaya gelmenin ne kadar zor olduğundan bahsetti. Sesini ilk keşfeden kişinin Zonguldak’ta okuduğu zamanda ilkokul öğretmeni olduğunu söyledi.

Öğretmeni tarafından sesinin keşfedilmesinin ardından sadece bu alana yönelmek isteyen isim, liseye kadar özel dersler alarak çalışmalarını sürdürdü.  Daha sonra ise kariyeri için önemli bir adım atarak Zonguldak’ta konservatuar okumaya başladı. 25 yaşında olan genç isim hem aldığı eğitimler ile hem de verdiği eğitimlerde kendini geliştirmesi ile ilerlemeye devam ediyor.

Yeni Eser Ne Zaman?

Doğan Cem, son olarak çıkardığı eseri “Sır Gibi” ile çok büyük bir kitle tarafından beğeni aldı. Eserinin bu kadar sevilmesinin ve olumlu geri dönüşler almasının ardından genç sanatçı, çalışmalarını daha da hızlandırarak yeni eserlerine odaklandı. Yeni eseri olan “Boş Laf” şarkısı ise çok kısa bir süre içerisinde çıkacak ve dinleyicilere sunulacak.

Genç isim tarafından yapılan açıklamada eserin tarihi olarak 11 Mart 2022 tarihi açıklandı.  Şimdilerde herkes tarafından Doğan Cem’in yeni eserinin ne kadar güzel olacağı konuşuluyor. Kendisinin de dinleyiciler kadar heyecanlı olduğunu ifade eden isim, daha çok kaliteli eser sunacak gibi görünüyor.

Instagram: https://www.instagram.com/dogancem/

Imdb: https://www.imdb.com/name/nm13424271/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCOsDaWlXsSmk6Goqo8tLOsg

Apple Music: https://music.apple.com/ba/album/s%C4%B1r-gibi/1585265192?i=1585265440

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.