Ana sayfa Gündem Psikolojik sorunları olan baba, 3 torununun gözü önünde öz kızını acımasızca bıçakladı

Psikolojik sorunları olan baba, 3 torununun gözü önünde öz kızını acımasızca bıçakladı

93
0
Psikolojik sorunları olan baba, 3 torununun gözü önünde öz kızını acımasızca bıçakladı
Psikolojik sorunları olan baba, 3 torununun gözü önünde öz kızını acımasızca bıçakladı

Korkunç olay, Battalgazi Mahallesi 316’ncı sokakta bir apartman dairesinde yaşandı. İddiaya göre psikolojik sorunları olan baba, kızı Dilek D. (40) ile evde 3 torunu varken tartıştı. Tartışmanın neticesinde baba, kızı Dilek Y.’yi yüzünden bıçakladı.

BIÇAKLA KAÇMAYA ÇALIŞTI

Sesler üzerine çevredeki vatandaşlar toplandı. Elinde bıçakla kaçmaya çalışırken, vatandaşlar tuttu. Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri de şüpheliyi gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Ağır yaralı kadın ise hastaneye kaldırıldı.

“KAÇ YILDIR ADAMA BAKIYORLARDI”

Kaçmaya çalışan adama müdahale eden bir vatandaş, “Şurada kayınpeder ve damadı gördüm. Kayınpederin elinde bıçak damadına saplamaya çalışıyordu. Biz ona müdahale ettik elinden bıçağı aldık, ama içeride ne olduğundan bilgimiz yok. Sonradan duyduk kendi kızını bıçakladığını. O anda polisi ambulansı aradık. Kaçıyordu adam ben yakaladım geri getirdim adamı. Polise teslim ettik. 3 tane çocukları var. Kaç yıldır burada oturuyorlar. Herhangi bir şeylerini görmedik damadı da mükemmel bir insan. Kaç yıldır bakıyorlardı adama” dedi.

Psikolojik sorunları olan baba, 3 torunun gözü önünde öz kızını acımasızca bıçakladı
Psikolojik sorunları olan baba, 3 torununun gözü önünde öz kızını acımasızca bıçakladıÖnceki makaleBahçeli yeni yıl mesajında devleti aşı üzerinden eleştirenlere sert çıkıştı: Koronavirüsün mutasyona uğramış siyasi türevleridir
Sonraki makaleKulüplere iade edilen verginin amatöre aktarılan tutarı yüzde 70’e düştü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here