Ana sayfa Gündem Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton’ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü

Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton’ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü

154
0
Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü
Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü

1
Dizinin yayıncısı olan şirketin kararlı bir şekilde bu korsanları bulmaya çalıştığı belirtildi. Dizinin önemli rollerini üstlenen ve senaryo gereği bu tür sahnelerde kamera karşısına geçen Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page, Sabrina Bartlett ve Jonathan Bailey’in ise bu olup bitenler karşısında dehşete kapıldığı belirtildi.
2
YÜZBİNLERCE KİŞİ İZLEDİ
YÜZBİNLERCE KİŞİ İZLEDİ
Bilgisayar korsanları tarafından yetişkin sitelerine sızdırılan bu sahnelerin yüzbinlerce kişi tarafından izlendiği ortaya çıktı. Yayıncı şirketin girişimiyle bu sahnelerin izlenmesi askıya alındı ve yasal işlemler başlatıldı.
3
KARAKTERLERİN İÇSEL YOLCULUĞUNU YANSITMA AÇISINDA ÖNEMLİYDİ
KARAKTERLERİN İÇSEL YOLCULUĞUNU YANSITMA AÇISINDA ÖNEMLİYDİ
Dizinin baş kadın karakterini canlandıran 25 yaşındaki oyuncu Phoebe Dynevor bir röportajında, konuşulan bu sahnelerin senaryoda yer almasının karakterlerin içsel yolculuğunu yansıtması açısından önemli olduğunu söylemişti.
4
Bir dönem dizisi olan Bridgerton, Julia Quinn’in kaleme aldığı sekiz romanlık seriden uyarlandı. Eser, 1813 ile 1827 yılları arasındaki bir döneme odaklanıyor. Eserin kahramanları ise Bridgerton ailesinin çocukları.
5
Julia Quinn, 1970 doğumlu ABD’li yazar. Genellikle tarini atmosferde geçen romantik romanlarıyla tanınıyor. Bridgerton ise Quinn’in en çok bilinen ve çok sayıda dile çevrilen en ünlü serisi.
6
Önceki makaleBursasporlu Ali Akman için Lille resmen devreye girdi
Sonraki makaleİstanbul Bahçelievler’de akılalmaz olay! Belediye ekipleri bir vatandaşın yanlışlıkla çöpe attığı altınları arıyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here