Ana sayfa Gündem Küçük çocuktan filyasyon ekibini duygulandıran söz: Bizim evde meyve yok

Küçük çocuktan filyasyon ekibini duygulandıran söz: Bizim evde meyve yok

105
0
Küçük çocuktan filyasyon ekibini duygulandıran söz: Bizim evde meyve yok
Küçük çocuktan filyasyon ekibini duygulandıran söz: Bizim evde meyve yok

Koronavirüs salgınının başından bu yana büyük bir özveri ile çalışan filyasyon ekipleri görevlerine devam ediyor. Ev ev gezerek binlerce hikaye ile karşılaşan ekipler bazen gülümsedi bazen de üzüldü.

KÜÇÜK ÇOCUĞUN SÖZLERİ HERKESİ ÜZDÜ

Bir filyasyon ekibi gittikleri evde bol meyve tüketin tavsiyesinde bulundu. Bunun üzerine evdeki çocuk, “Bizim evimizde meyve yok” derken, bu anlar herkesi üzdü. Görevlilerin bir bölümü çocukla sohbet ederken diğer görevliler markete gidip aileye meyve ve sebze aldı.

Sosyal Medya hesabı üzerinden olayla ilgili olarak paylaşım yapan Uzman Eczacı Buse Ülger, yaşadıkları olayı sosyal medya hesabından şöyle anlattı:

“Yaklaşık 10 aydır sahadayız, bugünde minik Sultan’ın evine misafir olduk. Hastaya ilaçlarını verdik, enjeksiyonunu yaptık, ekip hemşiremiz tarafından bol bol meyve sebze tüketin, beslenmenize dikkat edin dediğinde Minik Sultan ‘ama bizim evde meyve yok’ dedi.

“SEN GÜL ÇOCUK, GÜL Kİ DÜNYAMIZA GÜNEŞ AÇSIN”

Sen gül çocuk, gül ki dünyamıza güneş açsın. Ağlattın bizleri. Tüm vatandaşlarımızın gururla hizmetindeyiz, çalışmaya, iyileştirmeye, şifa olmaya geldik. Yaşanılan bu anı toplumun kanayan yarasıdır”

Küçük çocuktan filyasyon ekibini duygulandıran söz: Bizim evde meyve yokÖnceki makaleBartın’dan dikkat çeken uygulama! Şehir dışından gelenlere korona testi yapılacak
Sonraki makaleBaşpehlivan İsmail Balaban Survivor 2021’e gitmeden önce Muhittin Böcek’i ziyaret etti

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here