“JUNGLE PARK” KAPILARINI YEPYENİ KEŞİFLERE AÇIYOR!

“JUNGLE PARK” KAPILARINI YEPYENİ KEŞİFLERE AÇIYOR!

ABONE OL
20 Haziran 2020 15:18
“JUNGLE PARK” KAPILARINI YEPYENİ KEŞİFLERE AÇIYOR!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yüzlerce egzotik canlının bir arada olduğu “Jungle Park”, 22 Haziran Pazartesi günü kapılarını misafirlerine açıyor. Birbirinden farklı 100 türden yaklaşık 400 canlının bulunduğu “Jungle Park”ta dev yılanlar, maymunlar, büyük örümcekler, renkli kurbağalar, timsahlar, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları, tropik resif balıkları, kaplumbağalar ve egzotik kuşların olağanüstü dünyalarını keşfetmenin heyecanını yaşayacaksınız.

Yüzlerce egzotik canlının bir arada olduğu “Jungle Park”, 22 Haziran Pazartesi günü kapılarını misafirlerine açıyor. Birbirinden farklı 100 türden yaklaşık 400 canlının bulunduğu “Jungle Park”ta dev yılanlar, maymunlar, büyük örümcekler, renkli kurbağalar, timsahlar, tünel akvaryum içerisinde köpekbalıkları, tropik resif balıkları, kaplumbağalar ve egzotik kuşların olağanüstü dünyalarını keşfedeceksiniz. Üstelik “Jungle Park”’taki yolculuğunuz bu kadarla sınırlı da kalmayacak, Sualtı Krallığı’na geçtiğinizde su dünyasının renkli canlıları ile tanışıp, tropikal kuşlar ve Marmoset Maymunları’nı da yakından görme fırsatı yakalayacaksınız. Yeni keşiflere çıkmanın heyecan ve sevincini hissettirecek olan “Jungle Park” sizleri birkaç saatliğine de olsa bambaşka bir dünyaya götürecek.

Ulusalarası standartlara uygun tüm sağlık önlemleri alındı

Hem çalışanlarının hem de misafirlerinin sağlığını her şeyin üzerinde tutan “Jungle Park”, pandemi sürecine yönelik uluslararası standartlara uygun tüm önlemleri de almış bulunuyor. Yüzde 50 kapasite ile misafirlerini ağırlayacak olan “Jungle Park”ta maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları titizlikle uygulanırken, girişte de ateş ölçümü yapılacak.

Eyüp’te bulunan İsfanbul Eğlence ve Alışveriş Merkezi’nin içinde yer alan “Jungle Park”, aldığı tedbirlerle misafirlerinin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kendilerini güvende hissederek, gönüllerince keşfe çıkacakları bir ortam sunacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.