İstanbul’da Bayram Tedbirleri Alındı

İstanbul’da Bayram Tedbirleri Alındı

ABONE OL
13 Haziran 2024 15:11
İstanbul’da Bayram Tedbirleri Alındı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İlde Huzurlu Bir Bayram İçin Alınan Önlemler

Esenler’deki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda denetim yapan yetkililer, Kurban Bayramı’nın huzurlu geçmesi için gerekli tedbirleri aldı.

Emniyet ve Jandarma Görev Başı

İstanbul Valisi, bayram öncesinde yapılan denetimlerde vatandaşları tebrik ederken, emniyet, jandarma ve sahil güvenliğinin huzur ve güveni sağlamak adına İçişleri Bakanlığı koordinesinde önlemler aldığını açıkladı.

Trafik Kazalarına Karşı Önlemler

Vali Gül, trafik kazalarını önlemek için kurallara uyma, yorgun şekilde yolculuk yapmama, hız sınırlarına riayet etme gerekliliğine vurgu yaparak, trafik denetimlerinin bayram boyunca devam edeceğini belirtti.

Kurban ve Deniz Güvenliği Uyarıları

Bayramda kurban kesimi için belirlenen yerler dışında kesim yapılmayacağını vurgulayan Gül, denizde gürültü kirliliğine ve kontrolsüz denize girmeye karşı uyarılarda bulundu. Ayrıca ormanlarda mangal yapmanın yasaklandığını da hatırlattı.

İlçe Bazında Güvenlik Tedbirleri

Vali Gül, ilçelerde kaymakamların kontrolünde asayiş ve güvenlik tedbirlerinin alındığını belirterek, kamu görevlilerine ve vatandaşlara teşekkür etti. Gül, İstanbul’un huzur içinde bir bayram geçirmesini diledi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.