Ana sayfa Gündem İGDAŞ’tan geciken doğal gaz faturalarına 10 taksit imkanı

İGDAŞ’tan geciken doğal gaz faturalarına 10 taksit imkanı

117
0
İGDAŞ'tan geciken doğal gaz faturalarına 10 taksit imkanı
İGDAŞ'tan geciken doğal gaz faturalarına 10 taksit imkanı

Kampanyadan, son ödeme tarihi 25 Aralık 2020 ve öncesine ait, daha önce yapılandırma konusu olmamış, en az iki gecikmiş faturaya sahip abonelerle, son ödeme tarihi, 1 Kasım 2020 öncesi olan ve bir adet ödenmemiş faturası bulunan aboneler yararlanabilecek.

KREDİ KARTI İLE 10 TAKSİT İMKANI

Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen aboneler, anapara ve kampanyaya giriş tarihlerine kadarki gecikme bedellerini, herhangi bir vade farkı, ilave ücret ya da komisyon olmadan, anlaşmalı bankaların kredi kartı ile 10 taksitte ödeyebilecek.

NAKİT ÖDEME

Nakit olarak ödemek isteyenlere ise kampanyaya giriş tarihine kadarki gecikme bedelini peşinatla birlikte ödemek kaydıyla, borçlarını 4 taksit halinde ve vade farkı olmaksızın ödeme imkanı sunuluyor.

İŞLEMLER NEREDEN YAPILACAK

Aboneler, işlemlerini, İGDAŞ vezneleri, www.internetsubesi.igdas.istanbul internet sitesi, İGDAŞ Mobil ve işlem noktalarından gerçekleştirebilecek.

İGDAŞ'tan geciken doğal gaz faturalarına 10 taksit imkanıÖnceki makaleCaddebostan Sahili’nde kırmızı yosunlar, lodos nedeniyle kıyıya vurdu
Sonraki makaleYetkili firmadan “15 denizcinin kaçırıldığı gemide neden silahlı güvenlik yoktu?” sorusuna yanıt: Bayrak devletinin iznine bağlıdır

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here