Güngören’de Diyarbakır Hemşehri Buluşmaları

Güngören’de Diyarbakır Hemşehri Buluşmaları

ABONE OL
18 Şubat 2024 15:03
Güngören’de Diyarbakır Hemşehri Buluşmaları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Selamı İletildi

Güngören’de gerçekleşen Diyarbakır Hemşehri Buluşmaları’na katılan bir Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selam ve sevgilerini ilettiklerini belirtti. Kurum, Diyarbakır’ı tüm zenginlikleriyle sevdiklerini ve oradaki tarihin, kültürün izleriyle birlikte çok sevdiklerini ifade etti.

Ramazan Pişkin Anıldı

Kurum, “Filozof Ramazan” lakabıyla tanınan ve hayatını kaybeden Ramazan Pişkin’i anarak, onun teröre ve şiddete karşı duruşunu övdü. Diyarbakır’a has bilgeliği ve hikmetli duruşuyla tanınan Ramazan Pişkin’i rahmetle yad etti.

Yapılan Çalışmalar

Kurum, Diyarbakırlılara 1500 konutun teslim edildiğini ve ilde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Güngören’e yapılan hizmetlerin yanı sıra kentsel dönüşüm projelerine de değindi ve 13 bin konutun kapsama alındığını açıkladı.

Gelecek Projeler

İlçede yapılacak projeler hakkında bilgi veren Kurum, Merter transfer merkezi ve meydan projesinin yanı sıra otoparklar ve parkların inşa edileceğini belirtti. Ayrıca, Güngören’in çeşitli bölgelerine yapılan hizmetlerin devam edeceğini vurguladı.

Belediyecilik Eleştirisi

Kurum, CHP’li yönetimleri eleştirerek, temel atmama törenleri yapmakla suçladı ve projelerin tamamlanamayacağını iddia etti. Ayrıca, yerel seçimlerdeki vaatlerine atıfta bulunarak, hizmetlerin tamamlanması gerektiğini belirtti.

Programa, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, Diyarbakır Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı İbrahim Yalçıntepe ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.