Ana sayfa Gündem Gaziantep FK’dan Sumudica açıklaması: Teklifimizi yaptık, hocamızın cevabını bekliyoruz

Gaziantep FK’dan Sumudica açıklaması: Teklifimizi yaptık, hocamızın cevabını bekliyoruz

77
0
Gaziantep FK'dan Sumudica açıklaması: Teklifimizi yaptık, hocamızın cevabını bekliyoruz
Gaziantep FK'dan Sumudica açıklaması: Teklifimizi yaptık, hocamızın cevabını bekliyoruz

Gaziantep Futbol Kulübü, sözleşmesi sezon sonunda bitecek teknik direktör Marius Sumudica’ya bir miktar ücret artırımıyla yeni sözleşme teklifinin yapıldığını ve Rumen teknik adamın yanıtının beklendiğini bildirdi.

Kulüpten yapılan açıklamada, kulüp başkanı Mehmet Büyükekşi önderliğinde dün Sivas’ta takımın kamp yaptığı otelde bir toplantı düzenlendiği belirtildi.

Daha önceden planlanan bu toplantıda, takımın hedefleri, transfer planlaması ve teknik direktör Marius Sumudica’nın sözleşme konularının gündeme geldiğinin ifade edildiği açıklamada, “Gaziantep Futbol Kulübü Başkanımız Mehmet Büyükekşi önderliğinde geçtiğimiz gün takımımızın Sivas’da kamp yaptığı otelde bir toplantı düzenlenmiştir. Daha önceden planlanan bu toplantıda, takımımızın önümüzdeki süreç hedefleri, transfer planlaması ve teknik direktörümüz Marius Sumudica’nın sözleşme konuları gündeme getirilmiştir.”

“ÜCRET ARTTIRIMINA GİTTİK”

“Yapılan görüşmeler neticesinde, teknik direktörümüz Marius Sumudica’nın 30 Mayıs 2021 tarihinde sona erecek sözleşmesinin yenilenmesi konusunda içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları da göz önüne alınarak, kulübümüz bütçesi dahilinde bir miktar ücret arttırımıyla birlikte yeni sözleşme teklif edilmiştir.”

“Yönetim kurulumuz, teknik direktörümüz Marius Sumudica’yla önümüzdeki süreçlerde de çalışma isteğini yinelemiş olup, yapılan bu teklif karşısında hocamızın yanıtı beklenilmektedir. Teknik Direktörümüz Marius Sumudica, sözleşmesi süresince takımımızda kalmaya devam edecek olup gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir” ifadelerine yer verildi.

SUUDİ ARABİSTAN’DAN TEKLİF ALDI

49 yaşındaki teknik adam, dün yaptığı açıklamada Suudi Arabistan’dan astronomik bir teklif aldığını açıklamıştı. Sumudica yönetiminde Gaziantep, Süper Lig’de 17 haftada topladığı 31 puanla üçüncü sırada yer alıyor.

Gaziantep FK'dan Sumudica açıklaması: Teklifimizi yaptık, hocamızın cevabını bekliyoruzÖnceki makaleGonca Vuslateri ile ayrılan Hakan Altun kendini eve kapattı
Sonraki makaleEski Galatasaraylı Jem Karacan, Scunthorpe ile sözleşme imzaladı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here