Ana sayfa Gündem Düğün patlaması olacak!

Düğün patlaması olacak!

Ünlülerin düğün organizatörü ve iş insanı serdar özen , 2021 yılında aşı hedefleri tutarsa düğün patlaması yaşanacak dedi.

92
0

Ünlülerin düğün organizatörü ve iş insanı serdar özen , 2021 yılında aşı hedefleri tutarsa düğün patlaması yaşanacak dedi.


Bir çok ünlü ismin düğün ve davet organizasyonlarını planlayan Serdar Özen, yaşanan pandemi sürecinde herkes aşırı stres yüklendi. Bu yüklenmenin bir patlaması olacak herkes aşırı eğlenecek diyerek ekledi, 2021 yılı içerisinde çok ünlü isimlerin düğün haberlerinide göreceksiniz dedi.

Serdar Özen Kimdir?

Serdar Özen (D:14/06/1979) Türk Davet Organizatörü ve internette tanınmış kişi. Özen 2001 yılında kurduğu Byzens Organizasyon sayesinde davet sektörünün tanınan isimlerinden biri olmuştur. Binlerce çiftin mutlu günlerinin mimari olan Özen,Ünlü isimlerin de ( Cüneyt Arkın ailesi, Işın Karaca, Fahriye Evcen,Burak Özçivit, Seren Serengil, Yaşar İpek, Demet Akalın, Selin Ciğerci, Gökhan Çıra, Özge Özder, Aslı Hünel, Buse Varol, Alişan gibi ) Düğün, Davet, Doğum günü ve evlilik yıldönümlerini üst düzeyde planlayarak tanınmıştır. Serdar Özen, ister evde şık bir kutlama, ister Boğaz’da lüks bir mekanda olsun, en yaratıcı zorluklarla başa çıkabilen ve beklentileri yükseltebilen düğün endüstrisindeki isimlerdendir.Bize güvenen insanların bir bildiği vardı.

instagram: serdaroozen

Önceki makaleSİNAN GÜZEL YİNE EN İYİ MAGAZİNCİ SEÇİLDİ!
Sonraki makaleİnternet Gıda Ürünleri Sipariş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here