Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Çavuşoğlu Çalışanlara Seslendi
  • Mizrak Haber
  • Gündem
  • Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Çavuşoğlu Çalışanlara Seslendi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Çavuşoğlu Çalışanlara Seslendi

ABONE OL
1 Nisan 2024 15:03
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Çavuşoğlu Çalışanlara Seslendi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli Belediye Başkanı Çalışanları Uyardı

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, belediye hizmet binası önünde çalışanlara çağrıda bulundu. Çavuşoğlu, bazı evrakların dışarıya çıkarıldığını iddia ederek süreci takip edeceklerini belirtti.

Ödemeler ve Sorumluluklar

Çavuşoğlu, belediye personeline seslenerek ödeme talimatlarına imza atmamaları gerektiğini vurgulayarak, her türlü ödemenin ve imzanın sorumluluğunun çalışanlara ait olduğunu belirtti. Ödemelerin detayları ve yapılacak harcamaların hesaplarının inceleneceğini söyledi.

Denizli Belediyesi’nin Finansal Durumu

Çavuşoğlu, belediye çalışanlarına Denizli Belediyesi’nin bütçesini koruyacaklarını ve her kuruşun hesabını soracaklarını söyledi. Ayrıca, seçim harcamalarının belediye bütçesiyle finanse edildiğini belirterek, gelecekte yapılacak ödemelerin ve harcamaların takipçisi olacaklarını ifade etti.

Çalışanlara Uyarı

Belediye personeline yönelik uyarılarda bulunan Çavuşoğlu, yapılacak her türlü ödeme ve imzanın sonuna kadar takip edileceğini vurguladı. Ayrıca, belediye kaynaklarının doğru ve adil kullanılmasını sağlayacaklarını ve herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini belirtti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.