Dayn Gante Markası, “Yeşili Koru” Sosyal Sorumluluk Projesiyle Fark Yarattı
  • Mizrak Haber
  • Gündem
  • Dayn Gante Markası, “Yeşili Koru” Sosyal Sorumluluk Projesiyle Fark Yarattı

Dayn Gante Markası, “Yeşili Koru” Sosyal Sorumluluk Projesiyle Fark Yarattı

Zarif tasarımları ve özgün tarzıyla tanınan Dayn Gante markası, sadece modada değil, aynı zamanda doğaya duyduğu sorumlulukla da dikkat çekiyor.

ABONE OL
22 Ağustos 2023 02:06
Dayn Gante Markası, “Yeşili Koru” Sosyal Sorumluluk Projesiyle Fark Yarattı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Zarif tasarımları ve özgün tarzıyla tanınan Dayn Gante markası, sadece modada değil, aynı zamanda doğaya duyduğu sorumlulukla da dikkat çekiyor. “Yeşili Koru” adını taşıyan yeni sosyal sorumluluk projesiyle marka, doğayı koruma ve yeşil alanların artırılmasına katkı sağlamayı amaçlıyor.

Dayn Gante markasının kurucusu Fatih Dayan, “Doğanın ve yeşilin korunması, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma amacımızın bir parçasıdır. Bu projenin, toplumsal farkındalığı artırarak doğaya olan sorumluluğumuzu vurgulamasını umuyoruz” diyor.

“Yeşili Koru” projesi, markanın doğa dostu ve sürdürülebilir değerlerini yansıtıyor. Proje kapsamında doğayı ve çevreyi ağaçlandırma gibi önemli adımlar atılacak ve marka, bu projeye olan katkılarıyla toplumun bir parçası olmanın gerekliliğini bir kez daha vurgulayacak.

Dayn Gante’nin yaratıcı ekibi, doğanın korunmasının her bireyin görevi olduğuna inanıyor. Projenin sadece bir başlangıç olduğunu ve markanın ilerleyen dönemlerde de benzer projelere destek vermeyi sürdüreceğini belirtiyor.

Fatih Dayan, “Marka olarak sahip olduğumuz kaynakları doğanın iyiliği için kullanmak, hem çevremize hem de gelecek nesillere borcumuzdur. ‘Yeşili Koru’ projemiz, bu vizyonumuzun bir yansımasıdır” diye ekliyor.

“Yeşili Koru” sosyal sorumluluk projesi, Dayn Gante markasının sadece moda dünyasının ötesinde bir amaç taşıdığını gösteriyor. Projenin amacı, doğal yaşamın korunmasına katkı sağlamak ve topluma örnek oluşturarak daha yeşil bir dünyanın inşasına destek vermek.

Dayn Gante markasının “Yeşili Koru” projesi, sürdürülebilirliği ve toplumsal sorumluluğu öne çıkararak doğa ve yeşilin değerini vurguluyor.

Firma Adı: Dayn Gante

İrtibat Kişisi: Fatih Dayan

E-posta: [email protected]

Telefon: +90 531 741 43 13

Adres: Sarı zeybek sok.Nur han. No:17/16 Beyoğlu / İstanbul

Dayn Gante Shopify’da: https://shopier.com/DAYNGANTE

Dayn Gante Instagram: https://instagram.com/dayngante

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.