Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6. Etnospor Forumu’na Video Mesajla Katıldı
  • Mizrak Haber
  • Gündem
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6. Etnospor Forumu’na Video Mesajla Katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6. Etnospor Forumu’na Video Mesajla Katıldı

ABONE OL
17 Şubat 2024 15:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6. Etnospor Forumu’na Video Mesajla Katıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erdoğan, Antalya’da Misafirleri Selamladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Geleneksel Sporların İhyası” parolasıyla düzenlenen 6. Etnospor Forumu’na video mesajla katıldı. Yurt dışından gelen misafirlere “Ülkemize hoş geldiniz” diyerek, katılımcıları selamlayan Erdoğan, Antalya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Barış ve Dayanışma Platformu

Erdoğan, forumun dünya genelinde barış ve dayanışmaya katkı sağlayacağını vurgulayarak, “Geleneksel Sporların İhyası” parolasıyla düzenlenen etkinlikte farklılıkların ötesinde bir barış platformu olduğunu ifade etti. 50 farklı ülkeden temsilcilerin katıldığı forumun huzur ve güven iklimine katkı sağlamasını diledi.

Adalet ve Huzur İçin Çalışma Kararı

Geleneksel sporların artan ilgisinin doğru istikamette olduğunu belirten Erdoğan, adalet ve huzurun hakim olması için daha fazla çalışacaklarını söyledi. Dayanışma ruhunun Gazze’de yaşanan insanlık trajedisine ışık tutacağına inandığını ifade etti.

Erdoğan, Dünya Etnospor Federasyonu yönetimini etkinlik için tebrik ederken, adaletin ve huzurun hakim olması için verdikleri mücadelede dostların desteğini beklediğini dile getirdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.