Ana sayfa GÜNDEM Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı Şenel koronavirüse yakalandı

Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı Şenel koronavirüse yakalandı

129
0
Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı Şenel koronavirüse yakalandı
Yeşilova ilçesi Belediye Başkanı Şenel koronavirüse yakalandı

Yeşilova ilçesinin Belediye Başkanı CHP’li Mümtaz Şenel’in rahatsızlanması üzerine yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıktı. Şenel, evinde izolasyona alınarak ilaç tedavisine başlandı. Yeşilova Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Belediye Başkanımız Mümtaz Şenel’e yapılan Covid-19 testi maalesef pozitif çıktı. Evinde ilaç tedavisine başlanan başkanımızın sağlık durumu gayet iyi. Bu istirahat sürecini sağlıkla ve en hafif şekilde atlatmasını umuyor, başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bir an evvel sağlıkla görevinin başına gelmesini bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Başkanımız Mümtaz ŞENEL’e yapılan covid-19 testi maalesef pozitif çıktı. Evinde ilaç tedavisine başlayan Başkanımızın sağlık durumu gayet iyi. Bu istirahat sürecini sağlıkla ve kolaylıkla en hafif şekilde atlatmasını umuyor, Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. pic.twitter.com/AfSSaJsaVg

— Yeşilova Belediyesi (@Yesilovabld) November 11, 2020

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Covid-19 testi pozitif çıkan Yeşilova Belediye Başkanımız Sayın Mümtaz Şenel’e ve bu süreçte koronavirüse yakalanan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor acil şifalar diliyorum” dedi.

 

 

KAYNAK: DHA
Yedi Gündem

Abone Ol

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here