Ana sayfa GÜNDEM Son Dakika: PKK’nın şehit ettiği 13 vatandaşımızla ilgili provokatif paylaşımlara soruşturma

Son Dakika: PKK’nın şehit ettiği 13 vatandaşımızla ilgili provokatif paylaşımlara soruşturma

85
0
Son Dakika: PKK'nın şehit ettiği 13 vatandaşımızla ilgili provokatif paylaşımlara soruşturma
Son Dakika: PKK'nın şehit ettiği 13 vatandaşımızla ilgili provokatif paylaşımlara soruşturma

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 13 Türk vatandaşının PKK tarafından şehit edilmesiyle ilgili provokatif paylaşım yapanlar hakkında soruşturma başlattı.

PROVOKATİF PAYLAŞIM YAPANLAR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, “Terör örgütü PKK/KCK tarafından 13 vatandaşımızın şehit edilmesi nedeniyle bir kısım sosyal medya platformlarında ‘esir kampını TR bombaladı’ vb. şeklindeki paylaşımlar ile terör örgütünce daha önce kaçırılan vatandaşlarımızın görüntülerinin yayınlandığının tespiti üzerine, görüntü yayınlayanlar ile paylaşımları yapanlar hakkında soruşturma başlatılmıştır.” denildi.

13 VATANDAŞIMIZ ŞEHİT OLMUŞTU

Terör örgütü PKK tarafından Gara’da bulunan mağarada şehit edilen 13 vatandaşımızın bugün cansız bedenine ulaşıldı. Şehit edilenlerden 1’inin omzuna, 12’sinin ise başına ateş edildiği öğrenildi. PKK’nın bu saldırısına anında cevap verilirken, Pençe Kartal- 2 Harekatı’nda şimdiye kadar 53 terörist öldürüldü.

Son Dakika: PKK'nın şehit ettiği 13 vatandaşımızla ilgili provokatif paylaşımlara soruşturma

Son Dakika: Terör örgütü PKK’nın Gara’da şehit ettiği vatandaşlarımızın kimlikleri belli oldu Son Dakika! 13 şehidimizin ardından Soylu’dan intikam yemini: Karayılan’ı bin parçaya bölmezsek bu millet ve şehitlerimiz yüzümüze tükürsün Yüreğimiz kan ağlıyor! Terör örgütü PKK 13 vatandaşımızı şehit etti

Son Dakika: PKK'nın şehit ettiği 13 vatandaşımızla ilgili provokatif paylaşımlara soruşturmaBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here