Ana sayfa GÜNDEM Sedat Araz’dan Sosyal Medyaya Nefes Aldıracak Proje

Sedat Araz’dan Sosyal Medyaya Nefes Aldıracak Proje

Sosyal medya şiddetinin ve  tacizlerinin çok artmasıyla beraber sosyal medya kullanıcıları çözüm aramaya başladı.

97
0

Sosyal medya şiddetinin ve  tacizlerinin çok artmasıyla beraber sosyal medya kullanıcıları çözüm aramaya başladı. Bu doğrultuda Siyah Kalp Medya kurucusu Sedat Ayaz, Pandemi süresince herkes evinden hayatına devam etmeye çalışıyor. Dolayısıyla sosyal medyaya olan ilgi epey arttı. Kullanıcıların artmasıyla uygunsuz reklamlar ve ahlak dışı paylaşımların da hakkından gelinemez oldu. Bu durum Siyah Kalp Medya A.Ş ve daha birçok kişiyi endişelendiriyor.

Siyah Kalp Medya A.Ş olarak kötü giden bu duruma kayıtsız kalmak istemedik. Toplum değerlerini tekrar canlandıracak ve sosyal medyanın iyi yönlerinin ortaya çıkmasını sağlayacak birçok proje geliştirdik. Çocuklarımızın sosyal medyanın kötü yönlerinden etkilenmemesi için sosyal medya fenomenlerinden ve sanatçılardan destek bekliyoruz. Beraber olursak birçok başarılı işe imza atacağımızı düşünüyoruz.” dedi.

Projelerin Gerçekleşmesi İçin Yeterli Desteğin Gelmesi Gerekiyor

Sedat Araz’ın açıklamalarına göre projeler oldukça büyük. Dolayısıyla kalabalık bir ekibin olması şart! Sosyal medyaya yeni bir bakış açısı getirecek olan bu projelerin gerçekleşmesi için yeterli desteğin sağlanması gerekiyor. Ayrıca sosyal medya fenomenleri bu projeye yeterli desteği sağlarsa projelerin etki etmesi oldukça hızlı olacak. Tasarlanan bu projelerin hayata geçmesi birçok kişi tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here