Ana sayfa GÜNDEM My Precious’tan Dünyaya Yayılan Takı Trendleri

My Precious’tan Dünyaya Yayılan Takı Trendleri

Sonbahar 2020’de takılar da giyim trendlerinin peşinden gidiyor. Bu sezonda kombinlerinizin arasından parıldayacak aksesuarlarla en sade kıyafetlerinizde bile fark yaratabilirsiniz. Bu sonbaharda sezonun gözde tasarımlarıyla odak noktası olmaya hazırlanın! Sonbaharda doğayla beraber değişen ruh halinize iyi gelecek takı kombinlerini, zahmetsiz şıklık arayanlar için My Precious bir araya getirdi.

103
0

İşte sonbahar-kış sezonunda stilinize ışıltı katacak takılar.

İsimli-Harfli Takılar

Bu mevsim biraz daha içe döndüğümüz, çılgın kalabalıklardan uzaklaştığımız bir dönem. Kişiye özel hazırlanan kolyeler ve bilekliklerle sevdiklerinizden bir parçayı üzerinizde taşıyabilirsiniz. En sevdiğiniz isimlerin yazılı olduğu bir bileklik hayal edin, mutluluk hormonu salgılamanın en şık yolu.

Doğal Taşlı Kolyeler

Firuze, mercan, turmalini takılarda çokça görceğiz; ama bu sezon ilk sırayı inci alıyor. İncinin modern yorumunu bu mevsim ünlü isimlerde de bol bol göreceğiz. Özellikle zarif kum incileriyle hazırlanan göz-yıldız figürlü kolyeler çok revaçta. İnciye çok yakışan, günlük kullanıma uygun hale getiren bir diğer parça ise taşlı harfler.

Zincir Kolyeler

Dünya starlarında yaz başından beri sık sık gördüğümüz zincir kolyeler sonbaharda da çok popüler. Bisiklet yaka tişörtlerin, sweatshirtlerin ve gömleklerin üzerinde 2-3 sıra kullanılan zincir kolye kombinleriyle modern ve enerjik bir stile kavuşabilirsiniz.

Halka Küpeler

Her kadının vazgeçilmez aksesuarı bu sezon taşlı-taşsız olarak çok sayıda farklı boyut seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. İşte, sporda hiç çıkarmadan kullanabileceğiniz gümüş halka küpeler takı çekmecenizin kurtarıcısı olacak.

Hayvan Figürlü Takılar

Kelebek, kedi, kaplan ve yılan motifli takılar zamansız tasarımlarla yine bizlerle olacak. İster kelebek ister kaplan. Enerjinizi yükseltip stilinizle göz kamaştırmak elinizde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here