Ana sayfa GÜNDEM Burak Yılmaz, Dorukhan Toköz ile Abdülkadir Ömür’ü Lille’de görmek istiyor

Burak Yılmaz, Dorukhan Toköz ile Abdülkadir Ömür’ü Lille’de görmek istiyor

24
0
Burak Yılmaz, Dorukhan Toköz ile Abdülkadir Ömür'ü Lille'de görmek istiyor
Burak Yılmaz, Dorukhan Toköz ile Abdülkadir Ömür'ü Lille'de görmek istiyor

‘Kral’ lakaplı Milli futbolcu Burak Yılmaz, Lille’de gösterdiği performansla Fransa’da takımını şampiyonluğa taşıyor. Fransız basınına açıklamalarda bulunan golcü futbolcu, Süper Lig’in iki Türk yıldızına çağrıda bulundu.

“NEDEN AVRUPA’YA GİTMİYORSUN?”

Türkiye’de oynarken Avrupa’nın büyük kulüplerinden teklifler aldığını belirten golcü futbolcu, “Büyük Avrupa kulüplerinden teklifler aldım ama Türkiye’de kalmaya karar verdim. Galatasaray ‘da oynarken Wesley Sneijder, bana neden Avrupa’da ya da yurt dışında oynamadığımı sordu. Bunun üzerine ben de bu duyguları hissetmek istedim” diye konuştu.

İKİ TÜRK YILDIZA ÇAĞRIDA BULUNDU

Burak Yılmaz, “Türkiye’de hangi futbolcuları getirmek isterdin?” şeklindeki soruya, Dorukhan Toköz ve Abdülkadir Ömür’ün gelmesini isterdim. Özellikle Dorukhan’ın sezon sonu sözleşmesi sona eriyor” cevabını verdi.

“ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ”

Son olarak Lille’nin Fransa Lique 1’deki şampiyonluk şansını değerlendiren 35 yaşındaki futbolcu, “Şampiyon olmak istiyorum bunu gizleyemeyiz. Montpellier’e, Lyon’a Nice’e Lens’e, Saint-Étienne’e ve Angers’a karşı kazanmak istiyoruz. Ancak sabırlı olmalıyız ve maçları tek tek ele almalıyız. Aksi takdirde başarılı olamayız” ifadelerini kullandı.

Burak Yılmaz, Dorukhan Toköz ile Abdülkadir Ömür'ü Lille'de görmek istiyorBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here